День міста у Маріуполі відсвяткували парадом вишиванок

19.09.15

Понад 12 тисяч людей взяли участь у масштабному марші вишиванок, який відбувся у рамках святкування 237-ї річниці з дня заснування Маріуполя.

Свято розпочалося на Театральній площі під звуки гімну України, після чого міський голова, член партії «Наш край» Юрій Хотлубей звернувся із привітаннями до жителів та гостей міста, а також військових, які обороняють його.

DSCN5023 - День міста у Маріуполі відсвяткували парадом вишиванок

«За роки свого існування Маріуполь витримав чимало випробувань і все, чим багате і славне наше місто, є свідченням спадкоємності поколінь, результатом щоденної творчої роботи трудових колективів і кожного жителя окремо. Прийміть слова глибокої вдячності за активну громадянську позицію, самовіддану працю, щиру любов і відданість рідному місту в ім’я мирного майбутнього у єдиній неподільній Україні», – зазначив Юрій Хотлубей.

Після цього присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих мирних жителів та воїнів, які захищали місто у збройних конфліктах.

Після завершення офіційної частини жителі та гості міста, одягнені у традиційний український одяг, пройшли маршем центральним проспектом Маріуполя. До них також приєдналися бійці добровольчих батальйонів, Національної гвардії та Збройних сил України. Учасники параду тримали в руках українські прапори та синьо-жовті повітряні кульки.

DSCN5041 - День міста у Маріуполі відсвяткували парадом вишиванок