«Де живемо, там порядок наведемо!»

23.05.17

Естафету по наведенню порядку в населених пунктах області в рамках обласного партійного проекту «Миколаївщина – мій квітучий край!» прийняла молодь Новоодеського району. За ініціативою Дениса Торопенко, спеціаліста виконкому Миколаївської обласної організації «Нашого краю», був проведений суботник в Новоодеському лісі, що на Миколаївщині.

Він звернувся до молодих односельців і запропонував навести порядок в улюбленому місці відпочинку не тільки жителів Новоодеського району, а і Миколаївської області. Ініціативу підтримали молоді мешканці Новоодеського району . Вони «прочесали» ліс та зібрали 100 мішків сміття. Головна метою учасників суботнику було не тільки прибирання лісу, а й заохочування мешканців Нової Одеси до збереження природи рідного краю.

Всі учасники осталися задоволеними результатами своєї праці і на майбутнє домовилися продовжити цю справу. Ніщо так не об’єднує людей, як колективна праця на благо громади.

Проект «Миколаївщина – мій квітучий край!»– довгостроковий, розрахований на перспективу та консолідацію зусиль для наведення та підтримання порядку територій у своїх населенних пунктах.