Чуднівський міський голова від політичної партії “Наш край” зустрівся з представниками підрядної організації, яка будує сонячну електростанцію на території громади

08.04.21

Віталій Войтко – голова Чуднівської міської ради від політичної партії “Наш край” зустрівся з представниками підрядної організації, які будують сонячну електростанцію на території Дубищенського старостинського округу на Житомирщині. Замовником проєкту ФЕС «Чуднів» є дочірнє підприємство «Нафтогаз – Енергосервіс» НАК «Нафтогаз України».

Станція збудована у вересні 2020 року на 55 га загальної площі із застосуванням найсучасніших технологічних рішень і високоефективного обладнання від провідних світових виробників.

 Наразі на території будується основна розподільча підстанція для передачі основної напруги 110 тис. Вт, адміністративна будівля, де будуть працювати диспетчери.

  За словами керівника підрядної організації Михайла Могилка, плановий запуск ФЕС «Чуднів» має відбутися у липні 2021 року.

 Віталію Войтко повідомили, що робочі місця, які створюються на ФЕС,  будуть заповнені місцевими жителями.

 Крім того, податок за оренду землі, на якій збудована сонячна електростанція та податок від робочих місць будуть надходити до місцевого бюджету.

«Прихід такого потужного інвестора в громаду є серйозним успіхом, адже діяльність ФЕС “Чуднів”  має принести істотний дохід до бюджету»,- зазначив Віталій Войтко.

photo 2021 04 08 17.04.50 - Чуднівський міський голова від політичної партії "Наш край" зустрівся з представниками підрядної організації, яка будує сонячну електростанцію на території громади photo 2021 04 08 17.04.53 - Чуднівський міський голова від політичної партії "Наш край" зустрівся з представниками підрядної організації, яка будує сонячну електростанцію на території громади

photo 2021 04 08 17.04.56 - Чуднівський міський голова від політичної партії "Наш край" зустрівся з представниками підрядної організації, яка будує сонячну електростанцію на території громади