Чуднівський міський голова від ” Нашого краю” підписав Меморандум про партнерство та співпрацю з Головним управлінням Національної поліції у Житомирській області

14.04.21

13 квітня у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» Чуднівський міський голова від політичної партії  “Наш край” Віталій Войтко підписав Меморандум про співпрацю та партнерство з Головним управлінням Національної поліції у Житомирській області.

 «Створення безпечних умов проживання громадян – є спільним завданням поліції та місцевої влади. Створення інституції поліцейського офіцера громади дозволить створити новий рівень поліцейського сервісу у віддалених від центру громади населених пунктах»,- зазначив Віталій Войтко.

Метою даного Меморандуму є співпраця сторін на засадах партнерства, спрямована на підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності на території Чуднівської громади.

Згідно угоди у селищі Великі Коровинці буде створено поліцейську станцію, де будуть працювати три офіцери громади, які здійснюватимуть повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції та патрульної поліції.