Члени партії «Наш край» організували у Луцьку семінар зі створення ОСББ

16.08.167 14031181 971371209638694 1056460357 n - Члени партії «Наш край» організували у Луцьку семінар зі створення ОСББ

У Волинській області люди дуже активно взялися утворювати об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. І хоча формування ОСББ зараз у всіх на слуху, громадяни не достатньо проінформовані щодо нюансів, які можуть виникнути у процесі створення будинкових об’єднань.

Саме тому Волинська обласна організації партії «Наш край» ініціювала у Луцьку проведення семінару на тему: «Створення, діяльність та фінансування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».

Семінар провела голова правління Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лучани» Юлія Сабатюк. Лектор розповіла про перспективи створення ОСББ і про результати, які на сьогодні є в обласному центрі Волині.

Окрім членів політичної сили на семінар завітали і місцеві жителі.

Слухачів, зокрема, цікавили питання кредитів, які видаються на будинки. Умови їх отримання та повернення, а також державні програми, завдяки яким можна залучати кошти.

Голова партії «Наш край» на Волині Валерій Гнатюк відзначив, що такі навчання-зустрічі потрібні і повинні проходити систематично:

«Питання створення ОСББ на сьогодні доволі актуальне для громадян. В нашій партії зараз багато активних молодих людей, які є ініціаторами створення об’єднань співвласників будинків. Сьогодні на семінарі були присутні депутати з Володимира-Волинського, які розповіли, що містечко хоча й невеличке, але там доволі активно створюються ОСББ. Проте, таке явище поки що для громадян нове», – розповів Валерій Гнатюк.

«В людей виникає багато питань саме з кредитування. Наприклад, лучани, які завітали на цю лекцію, цікавилися у Юлії Сабатюк, чи потрібна застава для отримання в банку кредитів. Цікавило людей, яка кількість підписів потрібна, щоб у банку дали кредит на ОСББ. З приводу таких питань з людьми потрібно працювати, проводити роз’яснювальну роботу. До речі, у нас діє громадська приймальня, де громадяни можуть отримати необхідні консультації від кваліфікованих юристів», – зауважив голова партії.

Депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Климюк розповів, що наразі він з однодумцями ініціював у себе в місті створення близько 20 ОСББ: «Цей процес непростий. Люди як завжди бояться чогось нового. Ми ходимо по дворах, збираємо людей, розповідаємо їм про перспективи, які вони отримають, якщо утворять ОСББ», – зазначив він.

Нагадуємо, за юридичними консультаціями ви можете звертатися у громадську приймальну, яка знаходиться за адресою Волі,33. А також на номери телефонів: 0679873262, 0957798687, 0332-2431.