Чернігівський «Наш край» «за» чесні вибори

11.07.16

Партія «Наш край» проводить на Чернігівщині публічну інформаційну кампанію під гаслом «Не продавай свій голос». Її мета – привернути суспільну увагу до ситуації зі скупкою голосів у виборчому окрузі № 206, а також не дати перетворити процес особистого волевиявлення на шахрайську фінансову піраміду.

«Аналіз політичної ситуації в окрузі №206 свідчить, що виборча кампанія у Чернігові на виборах до Верховної Ради відбувається із численними порушеннями закону. Порушуються конституційні права і свободи громадян на вільне волевиявлення, а також – базовий конституційний принцип народовладдя», –  заявляє Чернігівська організація партії «Наш край»

«Команда провладного кандидата підкуповує виборців відверто, без приховувань і зайвої сором’язливості. Політичні торгаші прагнуть за 150 гривень купити голос, який допоможе їм зірвати джек-пот – депутатський мандат. «Наш Край» звертається до кожного мешканця нашого міста не продавати свій голос. «Сьогодні ти отримаєш дешевий пайок від олігарха, а завтра він задушить тебе комунальними тарифами», – йдеться у тексті заяви Чернігівської обласної організації партії «Наш край». Партія також нагадує, що відповідно до ч. 2 ст. 6 закону«Про вибори народних депутатів України» забороняється застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця.