Чернігівський «Наш край» пропонує впорядкувати парк біля «китайської стіни»

21.10.16unnamed - Чернігівський «Наш край» пропонує впорядкувати парк біля «китайської стіни»

У Чернігові за ініціативою депутата міськради від «Нашого краю» Сергія Вакуленка наступного року буде впорядковано парк біля найдовшого будинку у місті, який називають «китайською стіною».

Проект «Гарним людям – гарний відпочинок», поданий у співавторстві з місцевими активістами, став одним із лідерів за підсумками голосування серед проектів бюджету участі. Він, зокрема, передбачає реконструкцію занедбаного парку у Чернігові по вул.1-ої Гвардійської Армії – улаштування брукованих доріжок, встановлення енергозберігаючих світлодіодних світильників, лавок та урн, розміщення малих архітектурних форм декоративного призначення, відновлення існуючих споруд для дітей та декоративну огорожу. З міського бюджету 2017 року на відновлення парку буде спрямовано понад  950 тис. гривень. За словами активістки Тетяни Зайченко, проект дозволить створити комфортну зону відпочинку для жителів мікрорайону різного віку – дітей, молодих родин, людей з особливими потребами, представників старшого покоління.

Всього у Чернігові цього року чотири проекти бюджету участі, подані депутатами та активістами «Нашого краю», стали переможцями за підсумками голосування і будуть реалізовані наступного року за кошти міського бюджету.