Чернігівська міська рада підтримала ініціативу “Нашого краю” щодо виділення додаткових коштів до зарплат медпрацівників та вчителів

22.12.17

Депутати Чернігівської міської ради підтримали ініціативу “Нашого краю” щодо  виділення додаткових коштів з бюджету міста до зарплат медпрацівників та вчителів. Про це повідомив депутат міськради від “Нашого краю” Віктор Бистров.

За його словами, тепер 1,5 млн грн зекономлених коштів з фонду зарплат будуть спрямовані на премії працівникам медичної галузі и і сфери освіти, а не на ремонти.

“У змінах до міського бюджету Чернігова на 2017 рік вносилася правка про перенесення зекономлених коштів на капітальні видатки в інших сферах. Тобто кошти з фонду зарплати медиків будуть витрачені на ремонти в інших закладах чи придбання обладнання. Умови оплати праці медичних працівників у Чернігові не найкращі, тому ми наполягли на  виділення зекономлених коштів з бюджету міста на преміальний фонд”, – зазначив Віктор Бистров.

Він наголосив, під час сесії депутатами досягнуто згоди щодо виділення додаткових коштів до зарплат медпрацівників та вчителів.

“У процесі обговорення цього рішення досягнуто згоди, що 1,5 млн грн будуть спрямовані на премії працівникам медичної галузі і стільки ж – працівникам сфери освіти”, -підсумував Віктор Бистров.