Чернігівщина: лідери нашого краю

17.09.15

Cherd - Чернігівщина: лідери нашого краюОЛЬГА ЧЕРЕДНИК
Бахмач

Працюю юрисконсультом одного з найуспішніших сільськогосподарських підприємств Чернігівщини – ТОВ «СП «Агродім». Є депутатом Чернігівської обласної ради. Про болючі проблеми агросектору і жителів села знаю не з чужих слів. Наше підприємство має за мету не тільки отримання прибутку. Бізнес повинен бути відповідальним, тому не тільки обробляємо цю землю, а й несемо відповідальність за людей, які на ній живуть. Партія «Наш край » не має одного лідера, цим і унікальна. Бо, як свідчить практика, так звані лідерські партії рано чи пізно скочуються до вождизму, й надалі працюють на рейтинг лідера, а не для простих людей. Ми працюємо в команді, зокрема і в бізнесі. Тому й на вибори йдемо командою, бо впевнені, що спільно покращимо життя мешканців рідного Придеснянського краю.

Kocherga - Чернігівщина: лідери нашого краюВІТАЛІЙ КОЧЕРГА
Бахмач

Я заступник директора ТОВ «Агродім». У Бахмачі очолюю виборчий штаб «НАШОГО КРАЮ». Партія молода, нова. І що вражає – політику проводить самостійну. Немає вождя, а політрада все вирішує колегіально. Члени партії – сильні професіонали, від яких і слушну пораду отримаєш, і підтримку. Бахмаччина завжди славилася працьовитими людьми, і прикро, що нині вони не мають гідного достатку. У селян найнижчий рівень доходів. Нам потрібен розвиток регіону, потрібні люди, які готові займатися цим питанням. Треба розвивати свою переробну галузь, навчитися утилізувати побутові та промислові відходи. Шанс для району я бачу в децентралізації, яка дасть змогу залишати на місцях значно більше коштів і залучати нові інвестиції.

Scherb - Чернігівщина: лідери нашого краюБОРИС ЩЕРБИНА
Ічнянський район

Створив і очолюю прибуткове успішне господарство «Нива-плюс» в Іваниці на Ічнянщині. Широко застосовуємо сучасну техніку, працівники отримують високу і стабільну заробітну плату. Використовуємо найновіші технології, які дають змогу розвиватися навіть за теперішніх складних економічних умов. Хочу поширити успішність і на весь наш край. Тому йду на вибори захищати інтереси людей, допомагати у розвитку аграрної галузі. Партію «Наш край » обрав, бо в її лавах об’єдналися люди справи.

MM - Чернігівщина: лідери нашого краюНАДІЯ МІКЛУХО-МАКЛАЙ
Козелецький район

За професією я вчитель, але займаюся приватним підприємництвом, а також громадською та благодійною діяльністю. Живу у селі Калитянському Козелецького району. У житті керуюся словами всесвітньо відомого вченого, нашого земляка М. Міклухо-Маклая: «Необхідно щось важливе зробити для людей, тільки тоді ти людина». Іду на вибори від «Нашого краю », бо переконана, що серед розмаїття партій саме ця змінить життя людей на краще. Хочу продовжити розпочате, допомагати людям, які живуть на нашій землі, домагатися позитивних зрушень не тільки в економіці, а й у духовній сфері.

Piven - Чернігівщина: лідери нашого краюМИХАЙЛО ПІВЕНЬ
Короп

Я президент корпорації «Проун», що виготовляє м’які і корпусні меблі. Депутат обласної ради вже третього скликання. Балотуюся від партії «НАШ КРАЙ», бо мені близькі ідеї її лідерів, їхнє бачення розвитку Чернігівщини. Для мене важать насамперед інтереси моєї громади. Подобається, що партія робить акцент на економіці. Популістам з нами не по дорозі. Мої однодумці – професійні керівники підприємств, люди, які знають свою справу. Я не даю обіцянок, а вирішую питання, які турбують людей. У нас триває щоденна копітка робота: будівництво мостів, ремонти доріг… Хочу захистити людей від зазіхань як бізнесових, так і політичних структур. І знаю, що мені це вдасться.

Groz - Чернігівщина: лідери нашого краюІРИНА ГРОЗЕНКО
Ніжин

Очолюю громадську організацію «Заступ» на Чернігівщині. Програма реформ «За рідну землю!» збігається з програмними постулатами політичної партії «Наш край». Саме тому представники ГО «Заступ» вирішили приєднатися до партії «Наш край» і у лавах цієї політичної сили боротимуться за депутатські мандати до рад усіх рівнів, на посади сільських, селищних та міських голів. Переконана, що наша потужна і професійна команда втілить у життя амбітні плани задля жителів рідного краю.

Lyc - Чернігівщина: лідери нашого краюАНАТОЛІЙ ЛУЦЮК
Новгород-Сіверський

Очолюю ПП «Аграрні інвестиції». Переконаний, що нам потрібні докорінні зміни, дієва децентралізація. Партія «Наш край » – якраз та сила, що має і можливості, і бажання, і чудову команду, аби реалізувати свою програму. Подобається й те, що у «Нашому краї» нема політиканів, а є справжні господарі, яким довіряють люди.

Pyntys - Чернігівщина: лідери нашого краюСЕРГІЙ ПУНТУС
Новгород-Сіверський

Працюючи міським головою Новгорода-Сіверського, завжди тримав на контролі благоустрій міста, ремонт доріг, забезпечення роботи житлово-комунального господарства. Відповідальність зросла після надання Новгороду-Сіверському статусу міста обласного значення. Знаю проблеми міста, а найголовніше – бачу шляхи їх вирішення. У своїй майбутній діяльності планую зосередитися на залученні інвестицій в економіку району. Багатьох кандидатів від «НАШОГО КРАЮ» знаю особисто, тож маю до цієї партії найвищу довіру. Сподіваюся, виборці нас підтримають.