Черкаська команда «Нашого краю» взяла участь у Першому відкритому чемпіонаті області з тхеквондо

14.02.22golovna - Черкаська команда «Нашого краю» взяла участь у Першому відкритому чемпіонаті області з тхеквондо

Цієї неділі у Черкасах пройшов Перший відкритий чемпіонат області з тхеквондо, що стало визначною подією для Черкащини. Захід відбувся за сприяння обласного осередку Всеукраїнського союзу тхеквондо. Черкаська команда політичної партії «Наш край» також взяла участь у чемпіонаті.v tekst 1024x768 - Черкаська команда «Нашого краю» взяла участь у Першому відкритому чемпіонаті області з тхеквондо

«Протягом декількох років ми з командою активно розвиваємо дитячий спорт у нашому місті та області. Я ніколи не залишаюсь осторонь і намагаюся відкласти будь-які справи, але завжди підтримати проведення таких заходів, оскільки це наш найкращий внесок у майбутнє нашої нації: здорові, сильні та щасливі діти» , – прокоментував подію голова обласного партійного осередку «Нашого краю» Анатолій Нужний.

У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів віком від 6 до 16 років з усієї області. Свої перемоги та нагороди юні учасники змагань виборювали у тулях, спарингах та демонструючи володінням спецтехнік.

Всеукраїнський союз тхеквондо – це громадська організація, яка розпочала свою діяльність у 2006 році і сьогодні налічує понад 4 тисячі членів. Основною метою діяльності Союзу є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров’я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.

«На сьогодні в Україні налічується 21 осередок Союзу і ми неймовірно раді, що нарешті в Черкаській області також є офіційне представництво. Як організація ми тільки починаємо свій шлях, але нам вже є чим пишатися – в нашій команді є чемпіони Європи та світу», – розповів голова Черкаського обласного осередку Всеукраїнського союзу тхеквондо Артур Ентель.

На його переконання, безумовно, темпи розвитку подібних організація, як Всеукраїнського союзу тхеквондо в Черкаській області, потребують належного фінансування і підтримки, перш за все, з боку держави і влади. Тому завдячує небайдужим партнерам, які готові підтримати та допомогти розвиватися.

Голову Черкаської обласної організації політичної партії «Наш край» Анатолія Нужного було обрано Почесним президентом спортивного клубу Top Team за надійне партнерство та сприяння у популяризації та розвитку тхеквондо в області.

«Мені приємно, що спорт став для мене не тільки хобі, а й справою, у розвитку якої я маю честь брати безпосередню участь. Такі заходи, як цей чемпіонат, розвивають наших дітей, формують їхній характер та виховують здорове і сильне молоде покоління! І однозначно, вони мають відбуватися частіше!», – наголосив він

Політик переконаний, що у команди велике майбутнє, а тому планує сприяти її розвитку на шляху до перемог!