Через заборгованість уряду за субсидії ОСББ і ЖБК не можуть зробити ремонт та підготуватися до опалювального сезону, – Олександр Мазурчак

04.08.16

Кабмін негайно має ліквідувати заборгованість перед ОСББ та ЖБК, яка виникла внаслідок затримки виплати компенсації за субсидіями мешканців багатоквартирних будинків. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак, додавши, що відповідне звернення партія направила до Кабінету міністрів.

«Уряд має негайно ліквідувати заборгованість перед ОСББ та ЖБК. Також «Наш Край» вимагає від Кабміну вдосконалити механізм повернення багатоквартирним будинкам заборгованих коштів, які виникли через різницю вартості послуг та рівня їх оплати за субсидіями», – наголосив він.

За його словами, має бути встановлений 30-ти денний строк перерахунку коштів субсидій на рахунки ОСББ та ЖБК.

«Зараз склалася парадоксальна ситуація: мешканці багатоквартирних будинків, які отримали субсидії за житлово-комунальні послуги, не мають заборгованості, постачальники тепла, електроенергії та газу отримують компенсацію. Разом з тим, різниця ціни за надані та сплачені послуги не надходить на рахунки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», – зауважив співголова «Нашого краю».

Олександр Мазурчак наголосив, що через борги уряду ОСББ та ЖБК не мають оборотних коштів для проведення поточних ремонтів, підготовки до опалювального сезону 2016-2017 та забезпечення заходів з енергозбереження.

Як відомо, днями представники ОСББ та ЖБК провели пікет під КМДА, вимагаючи відшкодувати їм 10 мільйонів гривень субсидій, призначених жителям за житлово-комунальні послуги.

10-10-2016-110-10-2016-2