Бюджетний процес на місцевому рівні – в Миколаєві пройшов семінар для депутатів

26.09.16

Днями у Миколаєві в рамках програми «Школа партії» пройшов семінар-тренінг для депутатів та їх помічників на тему «Бюджетний процес на місцевому рівні».

В рамках навчального модулю лектор ознайомила учасників основам та деталям формування бюджету та його виконання. Адже тонкощі бюджетування – не просто «голосувати за папірці» від розпорядників коштів, а розуміти усі можливості і моделі формування бюджету.

«Партія «Наш край» взяла на себе відповідальність за кожного обраного людьми депутата. Для нас важливо не тільки те, що вони уже мають свій життєвий досвіт та знання по профільній освіті, але й те, щоб кожен з «нашекраївців» був професійним депутатом, ніс відповідальність за кожне проголосоване ним рішення та мав достатньо знань для залучення додаткових кошті до місцевого бюджету, що дасть можливість нам швидше та ефективніше виконувати накази виборців», – сказав Юрій Гранатуров.

За його словами, програма «Школа партії» дає можливість не тільки тримати в тонусі депутатів, але  підвищувати кваліфікацію помічників депутатів від яких залежить достатньо великий пласт роботи депутата на окрузі.