Бюджет Носівської ОТГ, яку очолює “Наш край”, зріс утричі

12.03.19

Бюджет Носівської об’єднаної територіальної громади, яку очолює представник  «Нашого краю» Володимир Ігнатченко і де більшість депутатського корпусу становлять депутати від політичної сили «Наш край», зріс у 2018 році до 70 млн грн, що понад утричі більше, порівняно із періодом до об’єднання. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Значною підтримкою громаді за два роки існування стали кошти  у сумі майже 7 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій. Позитивним є і те, що за ці два роки місцевий бюджет отримав від держави кошти на розвиток інфраструктури в сумі 11,4 млн грн. які громада змогла  використати на ремонт доріг (9,1 млн грн) та придбання спецтехніки і обладнання для комунального підприємства «Носівка – Комунальник» (2,3 млн грн).

Значні кошти громада вкладає у ремонт доріг не тільки у центрі ОТГ, а й селах. Виконуються роботи з освітлення вулиць. Минулого року виконано майже 7 км робіт з реконструкції у рамках відновлення системи вуличного освітлення вулиць міста та сіл громади. Ще в рамкам реалізації робочих проектів заплановано близько 17 км мереж зовнішнього освітлення.

Крім того, значні кошти громада спрямовує на розвиток освіти. На придбання комп`ютерів, технічних засобів навчання, меблів, парт, дошок, дидактичних матеріалів тощо витрачено майже 2 млн грн. з державного, міського та обласного бюджетів.

На сьогодні у дошкільних закладах громади працюють інклюзивні групи, а школах – класи, де особливі діти мають можливість навчатися і розвиватися разом зі своїми однолітками. У результаті такої роботи, Носівська ОТГ потрапила до переліку тих 28 громад з усієї України (до речі, одна на всю область), які отримають спецтранспорт для людей з обмеженими фізичними можливостями у рамках програми «Соціальне таксі».

«Все, що зроблено та відбувається  в нашій громаді стало завдяки реформі децентралізації. На мою думку, ця реформа – одна з найдієвіших реформ, що відбуваються у нашій державі, і вона надає дуже потужні можливості для розвитку територій, відновлення інфраструктури, покращення добробуту громадян та отримання якісних адміністративних послуг на місцях. Цей курс, започаткований чинним главою держави, має продовжуватися», – прокоментував Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.