Будьте уважними на виборах і не дайте можливості сфальсифікувати результати голосування, – Сергій Карпенко

23.10.20

Керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергій Карпенко повідомив про те, що шлях політичної партії «НАШ КРАЙ» на Дніпропетровщині виявився досить тернистим. На думку політика, враховуючи різні фактори, з партією системно і планомірно борються.

«Починаючи з минулого року, коли стартували вибори в Підгородгнянську ОТГ, де наша партія показала другий результат – ми стали відчувати постійний опір тому, щоб реальними справами займалися проофессіонали, які вміють досягати результатів. Практично відразу після виборів штаб нашої партії був спалений дотла. Слідство йде до сих пір, результатів, як не було, так і немає.

У цьому стані ми увійшли в виборчий процес, але також з чималими труднощами. Нас дуже довго не перереєстрували в обласному управлінні юстиції. Після чого, 25 вересня нам відмовили в міській виборчій комісії в реєстрації списку кандидатів. Навіть коли ми встановили неправомочність дій з боку комісії в суді, все одно, нам максимально затягували цю процедуру. Свідоцтва про реєстрацію кандидатів від нашої партії були видані нам тільки 6 жовтня.

Відповідно, ми не змогли подати наші кандидатури до виборчих комісій. Ми були змушені вести агітаційну роботу з великим запізненням. Ці дії свідчать про те, що з нами системно і планомірно борються. Нам заважають зайняти те місце, яке по достоїнству можемо зайняти і в місті, і в області», – сказав він.

«Команда нашої партії складається з досвідчених підприємців, господарників, професіоналів в різних галузях. Судячи з усього, багатьом людям це завадить займатися тим, що вони роблять на поточний момент», – зазначив Сергій Карпенко.

«Ми припускаємо, що на цих виборах, в неділю буде цілий ряд фальсифікацій, які будуть спрямовані на те, щоб партії, подібні до нашої і кандидати в депутати отримали мінімум голосів.

Закликаємо всіх наших колег з «малих» партій взяти активну участь в контролі за тим, щоб голоси не крали, щоб не було маніпуляцій і фальсифікацій, щоб не змогли пройти ті, хто їх планує. Такі дії не залишаться безкарними. Будь-які фальсифікації, підробки, підтасовування і будь-яка спроба підтасувати результати виборів наткнеться на жорсткий і конкретну відповідь. Ми партія професіоналів, ми будемо захищати голоси громадян, які віддали або віддадуть за нас голоси , – повідомив він.

Сергій Карпенко закликав жителів Дніпра і області бути уважними на цих виборах і не дати можливості сфальсифікувати результати голосування.

«Закликаю городян проголосувати так, як вам велить серце. Проголосувати за тих, хто здатний навести порядок в місті, здатний до реальних змін і хто має реальну програму і команду, здатну цю програму реалізувати», – говорить Сергій Карпенко.