Брудна кампанія проти «НАШОГО КРАЮ» на Львівщині

06.10.15

Проти політичної партії «НАШ КРАЙ» розпочалася активна брудна кампанія

Тільки-но партія оприлюднила свої списки, опоненти, очевидно, вбачаючи реальних конкурентів, наввипередки почали очорнювати нову політичну силу, яка останнім часом стрімко набирає рейтинги популярності у населення.

Лідери «НАШОГО КРАЮ» на Львівщині впевнені, що здолають всі перешкоди, адже українці здатні відрізнити справжніх господарників від звичайних популістів.

Homyak - Брудна кампанія проти «НАШОГО КРАЮ» на ЛьвівщиніМИРОСЛАВ ХОМ’ЯК
Лідер Львівського обласного осередку партії «НАШ КРАЙ»

Я підтверджую те, що проти політичної партії «НАШ КРАЙ» розпочалася брудна кампанія у Львівській області. І хоча особливих утисків ми наразі не відчуваємо, та все ж у Старосамбірському районі з надуманих причин відмовили у реєстрації кандидатів до районної ради. Ми оскаржили це питання в судовому порядку, і на сьогодні вже є рішення суду на нашу користь. Ми бачимо спротив по Україні, є багато областей, де відмовляють у реєстрації, де штаби зайшли в судові справи. Зараз маю надію, що суд поставить крапку в цих питаннях.

Усі намагання очорнити «НАШ КРАЙ» я пов’язую з тим, що партія заявила про себе, оприлюднила списки, і опоненти зрозуміли, що на вибори йдуть сильні лідери. Передусім це господарники, які прагнуть розбудовувати Україну і захищати наших краян. Зрозуміло, що хтось дуже хвилюється, у когось нервова істерика, але ми не відповідатимемо на різноманітні закиди, нікого не чорнитимемо. Ми готові до різних викликів і подолання проблем у Львівській області. Хто їх здатен вирішити? Люди справи, які йдуть з нами на вибори, які є у нашому списку.

Наша партія прагне якісно нової політики, ми не прихильники брудних технологій. «НАШ КРАЙ» не має вождів. Ми розбудовуємо політичну силу знизу догори, вивчаємо ситуацію на місцях. Місцеві лідери визначили для себе головний орієнтир – працювати для людей. Наш меседж є простим – ми парія господарників, які своєю працею, своїм прикладом ведуть вперед місцеві громади. Ті брудні технології, які зараз використовують, ще раз говорять про те, що партію знають, про нас говорять. Ми ні для кого не є загрозою, бо йдемо своїм шляхом і хочемо добробуту для людей.

Vyzhunskiy - Брудна кампанія проти «НАШОГО КРАЮ» на ЛьвівщиніІВАН ВУЖИНСЬКИЙ
Герой України

«НАШ КРАЙ» є новою партією, яка об’єднала людей, яким близька програма партії. Це однодумці з великим позитивним досвідом роботи і керівництва. Кандидати, які йдуть від партії «НАШ КРАЙ» – самодостатні люди. Усі закиди – це провокація та намагання очорнити нову політичну силу. Ми готові до того, що чим ближче до виборів, тим більше говоритимуть і литимуть бруд на нашу політичну силу, але ми маємо чіткі завдання – підняти рівень добробуту наших громадян, аби наша Україна та наш край процвітали. Ми не копирсатимемося у брудній білизні і не відповідатимемо на провокації, ми робитимемо свою роботу. Ми за народ і справедливість і перед нами стоять важливі завдання. Головним є те, що в нашому списку – справжні господарники, спеціалісти, які можуть змінити життя людей.

Sas - Брудна кампанія проти «НАШОГО КРАЮ» на ЛьвівщиніІВАН САС
отець УАПЦ

Ми часто чуємо закиди як від одних, так і від інших, але я завжди кажу людям, що треба дивитися на списки партії. Хто йде на вибори? Від партії «НАШ КРАЙ» ідуть молоді, працьовиті, талановиті люди. Перш ніж судити когось, варто детально вивчити, що пропонують інші. Я закликаю людей зважати на авторитет особистостей, які формують партію, бо це професіонали, які своїм прикладом довели – вони справжні господарники. Набридли лозунги, треба починати щось робити.