Більше 56 тисяч жителів Миколаївської області підписалися проти підвищення ціни на газ, – Юрій Кормишкін

13.08.18

У Миколаївській області і по всій Україні триває кампанія «Ні – підвищенню ціни на газ». За три тижні петицію до Кабміну проти підвищення ціни на блакитне паливо вже підписали понад 56 тис. жителів міста Миколаєва та Миколаївської області. Про це повідомив голова партії «Наш край» на Миколаївщині Юрій Кормишкін.

За його словами, люди не бояться проявити свою громадянську позицію.

«Станом на сьогоднішній день до нас приєдналося більше 56 тис. Людей, які хочуть вплинути на свій завтрашній день і не бояться проявити свою громадянську позицію. Люди розуміють, що чергове підвищення ціни на газ спровокує ланцюгову реакцію і разом з блакитним паливом збільшаться ціни на продукти харчування, транспорт, послуги. Для багатьох миколаївських сімей це буде дуже сильним фінансовим ударом. Економити доведеться на всьому. Міністерство економічної політики прогнозує в цьому році подорожчання газу на 18%. У наступні два роки – ще на 20%. Нацбанк взагалі вважає, що до кінця року газ буде коштувати на 25% більше», – зазначив Юрій Кормишкін.

«Наш край» виступає проти підвищення ціни на газ і наполягає на тому, щоб для населення використовували український газ власного видобутку.

«На сьогоднішній день приблизна вартість українського газу 3,2 тис. грн. за тисячу кубометрів. Це в два рази менше від тієї ціни, яку ми сьогодні платимо за газ. Для потреб людей і сфери житлово-комунального господарства нашого вітчизняного газу буде достатньо», – підкреслив Юрій Кормишкін.

Всеукраїнська кампанія «Нашого краю» зі збору підписів проти намірів уряду підвищити ціну на газ триватиме до кінця серпня. Волонтери продовжуюють працювати на вулицях міста і області. Також підписатися під петицією можна прийомних міських і районних організаціях партії «Наш край».