Більш ніж тисячною командою “Наш край” йде на місцеві вибори на Миколаївщині. У лавах партії – господарники і професіонали

19.09.20

Сьогодні, 19 вересня, відбулася конференція Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» щодо висунення кандидатів усіх рівнів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. “НАШ КРАЙ” вступає у виборну кампанію з більш ніж тисячною командою кандидатів. У лавах партії господарники і професіонали, які щодня працюють для земляків і для рідного краю.

Символічним стало і місце проведення конференції. Делегати та гості зібралися на ТОВ «БВБ», який був побудований і введений в експлуатацію в період 5-ти річної каденції «НАШОГО КРАЮ» в області. Безпосереднім учасником будівництва одного з кращих перевалочних комплексів був екс-голова «Нашого краю», що пішов з життя, в Миколаївській області, депутат обласної ради Володимир Луста. За словами багатьох присутніх, збори на елеваторі – це своєрідний символ, приклад того, як люди вміють працювати і бути інвесторами для свого рідного краю.

За словами голови Миколаївської обласної організації партії Юрія Кормишкина на цих виборах «НАШ КРАЙ» здобуде перемогу, тим самим позбавить область від «зелених слуг» і зрадників.

“НАШ КРАЙ” – це сила господарників, і ми не дарма сьогодні зібралися тут в цьому місці, щоб показати всім, що ми люди справи, люди слова, люди, які вміють працювати на благо Миколаєва. У 2017 році цей об’єкт був побудований і почав працювати. Сьогодні наш елеватор став візитною карткою для багатьох, хто приїжджає в місто Миколаїв і область. Разом з виробничим комплексом ми відбудували дороги, створили робочі місця, наповнили місцевий бюджет. Сьогоднішня конференція – це заява всім. Ми заявляємо, що «НАШ КРАЙ» йде на вибори, щоб стати владою і принести зміни в наше місто, в нашу область”, – зазначив Юрій Кормишкін.

У своїй промові голова “Нашого краю” попросив вшанувати хвилиною мовчання Лусту Володимира Вікторовича, як одного із засновників партії в Миколаївській області.

Також Юрій Кормишкін привітав присутніх з п’ятиріччям партії і заявив про те, що він гордий командою, пишається кожним, хто вірний рідному краю.

“Нашій партії 5 років. Я впевнений, що разом з вами нашій партії буде 50 і 100 років. “НАШ КРАЙ” буде найсильнішою партією країни”, – з упевненістю заявив Юрій Кормишкін.