Білозерський осередок парторганізації очолив Євген Андрієнко

19.07.18

18 липня в Білозерському відбулися збори міської партійної організації ПП «Наш край», в рамках яких пройшли вибори нового керівника місцевого партійного осередку.

На захід були запрошені голова Донецької обласної організації ПП «Наш край» Сергій Третьяков і голова виконавчого комітету Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олена Барабанова.

До порядку денного було включено питання переобрання голови міської партійної організації ПП «Наш край». При голосуванні одноголосне довіру чинився Євгену Андрієнку.

Голова виконавчого комітету Донецької обласної організації ПП «Наш край» Олена Барабанова привітала Євгена Олексійовича, і в урочистій обстановці побажала новому керівнику партійної організації успіхів і плідної роботи на благо рідного краю та його жителів.

Також присутні визначили найбільш важливі аспекти діяльності Білозерської міської партійної організації ПП «Наш край» на найближчий час.

У заключній промові Євген Андрієнко подякував однодумцям за надану йому довіру і запевнив, що докладе максимум зусиль для того, щоб новий етап в житті Білозерської міської партійної організації ПП «Наш край» став успішним.
– Попереду багато роботи, нам треба буде розв’язати ряд важливих завдань. Я впевнений, з вашою підтримкою і активною участю в житті міста ми досягнемо хороших результатів, – підсумував Євген Олексійович.
Завершилися збори традиційним врученням партійних квитків новим членам партії.