Безпечна стоматологія: «Наш Край» придбав в Козирську амбулаторію стерилізатор інструментів

29.01.18

27484876 1988044008101684 744193233 o 300x225 - Безпечна стоматологія: «Наш Край» придбав в Козирську амбулаторію стерилізатор інструментів«Наш Край» придбав в стоматологічний кабінет Козирської амбулаторії ЗПСМ Очаківського району ультрафіолетові камери для зберігання медичного стерильного інструменту. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської організації “Нашого краю”.

За словами медичної сестри амбулаторії Антоніни Хмари, для роботи стоматологічного кабінету такі камери є незамінними.

«Ультрафіолетова камера для зберігання стерильного інструменту є незамінним технічним засобом для забезпечення безпеки пацієнтів, без її застосування завжди існує певний ризик випадкового зараження пацієнта. Наше обладнання сильно зістарилось. Тож ми вдячні «Нашому краю» за оперативну допомогу в придбанні медобладнання. В короткий термін вдалось оновити стерилізатори інструментів та забезпечити безперебійне та безпечне лікування пацієнтів в стоматологічному кабінеті», – зазначила Антоніна Григорівна.

Також медична сестра відзначила, що використання стерильних інструментів допускається впродовж 600 годин.

“Ультрафіолетові бактерицидне випромінювання є дієвим профілактичним санітарно-протиепідемічним засобом, спрямованим на пригнічення життєдіяльності мікроорганізмів в повітряному середовищі і на поверхнях. Ця функція вкрай важлива, оскільки використовувані медичні інструменти, зокрема ті, які застосовуються в стоматології, постійно стикаються з кров’ю, слизовою оболонкою або слиною пацієнтів», – додала Антоніна Хмара.