Без сумніву, “Наш край” пройде у Парламент на наступних виборах, – Сергій Шахов

31.05.18shahov - Без сумніву, “Наш край” пройде у Парламент на наступних виборах, - Сергій Шахов

Останні ініціативи уряду, збільшення тарифів, подорожчання залізничних квитків та вірогідність майбутніх виборів обговорив на зустрічі з трудовим колективом ТОВ “НВП ”Гетьман” та журналістами народний депутат від “Нашого краю”, лідер партії в Луганській області Сергій Шахов. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації “Нашого краю”.

За словами Сергія Шахова, за 2 роки існування антикорупційних органів нічого практично в державу не повернули і нікого не притягнули до відповідальності.

“78 млрд $ не пішли в інфраструктуру і розвиток нашої країни. Досі жодного олігарха не притягнули до відповідальності, і вони продовжують грабувати нашу державу. Лаура Кевеші – виконавчий прокурор румунського Національного антикорупційного Директорату – жінка без охорони, живе в однокімнатній квартирі. Вона посадила 3 міністрів, 53 депутатів, веде багато кримінальних впроваджень і повернула 2 млрд $ в країну. У нас в Україні за 2 роки існування антикорупційних органів нічого практично в державу не повернено і нікого не притягнули до відповідальності”, – розповів Сергій Шахов під час прес-конференції.

Нардеп зазначив, що вже два роки не було звіту уряду, а всі реформи Кабміну – провалені.

«Скорочення кількості отримувачів субсидій, суцільні черги людей на підписання нових декларацій, збільшення тарифів – це знущання над людьми і злочин проти українців», – переконаний Шахов.

Щодо релігійного питання, нардеп вважає, що не дивлячись на шалений тиск з боку Кремля, Україні необхідна помісна церква, однак треба чекати відповіді від Вселенського патріарха.

Сергій Шахов прогнозує, що позачергових виборів в Україні не буде, але хотілося б, щоб Кабмін і Верховна Рада були “перезавантажені” вже сьогодні.

«Партія «Наш край» працює і нема ніяких сумнівів, що ми пройдемо в парламент через півтора роки на виборах. Я закликаю всіх ходити на вибори і не бути байдужим, щоб ваші голоси не вкрали і ви не були ошукані», – наголосив народний депутат.