Батуринська ОТГ затвердила стратегію розвитку на 2018-2027 роки

23.11.18Baturyn - Батуринська ОТГ затвердила стратегію розвитку на 2018-2027 роки

Батуринська об’єднана територіальна громада, очолювана представником політичної партії «Наш край» Леонідом Душею  затвердила стратегію розвитку ОТГ на 2018-2027 року. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Стратегія розвитку громади передбачає довгострокове планування на основі визначених цілей, серед яких у документі названо – розвиток економіки та залучення інвестицій, розвиток туристичних можливостей на основі визначної історико-культурної спадщини, покращення умов життя і безпеки жителів громади, розвиток соціального капіталу громади, йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що втілення стратегії відбуватиметься через реалізацію окремих проектів. Зокрема, упродовж найближчих років у Батуринській ОТГ у рамках виконання стратегії планується створити центр аграрних технологій і центр надання адміністративних послуг, підтримувати туризм, у тому числі і через проведення різноманітних заходів, наприклад, щорічного фестивалю «Шабля» тощо.

Напрацювання влади і громадськості у спільному баченні розвитку Батуринської ОТГ презентував у Чернігівському обласному центрі розвитку місцевого самоврядування заступник Батуринського міського голови Валентин Потеруха.

На переконання керівництва Батуринської ОТГ, стратегія громади стане своєрідною дорожньою картою, що сприятиме агровиробництву та появі нових переробних підприємств, активізації малого та середнього бізнесу, раціональному використанню ресурсів, формуванню свідомої і відповідальної спільноти людей, які зацікавленні у розквіті власної території.