Багатодітна родина з Бериславського району Херсонщини отримала подарунки від «Нашого краю»

11.02.22herson podarunky - Багатодітна родина з Бериславського району Херсонщини отримала подарунки від «Нашого краю»

Завдяки акції «Солодка годівниця» від «Нашого краю» зимові сюрпризи для родин Херсонщини продовжуються. Переможці отримують подарунки за те, що долучилися до доброї справи, зробивши з подарованої коробки цукерок годівничку для птахів.

В Бериславському районі це багатодітна родина Сігарьових, якій депутат «Нашого краю» Максим Добровольський вручив канцелярію та предмети вжитку.

«У сім’ї троє дітей – менший син ходить до дитсадка, середній – семикласник, а старша донька – студентка професійного училища. Подарунки від «Нашого краю» стануть їм усім в нагоді. Дякую усім, хто приєднався до нашої акції, й закликаю нас усіх не втомлюватися робити добро – воно завжди повертається», – відзначив Максим Добровольський.

Подарунки від «Нашого краю» проводжують надходити до переможців. Під час акції «Солодка годівниця» нашкраївці роздали дітям 3600 солодких подарунків.

Нагадаємо, «Наш край» на Херсонщині визначив переможців акції «Солодка годівничка» і вручив мобільний телефон переможцю і по планшету – за друге і третє місце. Крім того, партійці області продовжують вручати численні заохочувальні подарунки іншим учасникам акції.