Антон Кіссе виступив на конференції Біляївської районної організації «Нашого краю»

03.04.17

kisse4 300x200 - Антон Кіссе виступив на конференції Біляївської районної організації «Нашого краю»У селі Яськи Біляївського району відбулася конференція Біляївської районної організації партії «Наш край», на якій висунули кандидатів на вибори в Ясківську об’єднану громаду.

Як заявив глава Біляївської районної організації партії «Наш край» Петро Кіссе, за можливість захищати інтереси жителів Яськівської об’єднаної громади будуть боротися гідні члени партії, серед яких вчителі, працівники культури, підприємці, які відмінно знають нагальні проблеми району та шляхи їх вирішення.

Виступаючи на партійній конференції, співголова всеукраїнської партії «Наш край» Антон Кіссе повідомив про рішення всеукраїнського партійного з’їзду брати участь у виборах у всіх створюваних об’єднаних громадах. Народний депутат України від Одещини закликав однопартійців бути рішучими і активними у відстоюванні інтересів виборців.

«Бути депутатом – це додаткова відповідальність перед односельцями, оскільки ви берете зобов’язання захищати їх інтереси на рівні об’єднаної громади», – зазначив Антон Кіссе.

Нагадаємо, згідно з рішенням Центральної виборчої комісії України 30 квітня в Яськівській сільській об’єднаній територіальній громаді пройдуть вибори депутатів та голови сільської ради об’єднаної громади. Відзначимо, в Яськівську об’єднану громаду увійшли два села – Яськи і Троїцьке Біляївського району.