Антон Кіссе вимагає від уряду встановити ваги на трасі Одеса-Рені та відремонтувати під’їзні шляхи

09.12.16TAB 9492 09.10.2013 - Антон Кіссе вимагає від уряду встановити ваги на трасі Одеса-Рені та відремонтувати під'їзні шляхи

TAB 9492 09.10.2013 248x300 - Антон Кіссе вимагає від уряду встановити ваги на трасі Одеса-Рені та відремонтувати під'їзні шляхиВідремонтувати під’їзні шляхи до траси Одесса-Рені, зокрема з боку Татурино, вимагає від уряду народний депутат та співголова партії «Наш край» Антон Кіссе. Відповідне звернення до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана він озвучив під час години запитань до уряду.

За словами Кіссе, окрім ремонту траси Одеса-Рені потрібно звернути увагу на ремонт під’їзних шляхів, які дадуть змогу людям добиратись до обласного центру.

“Там потрібна невелика сума на ремонт. Тарутинці заслуговують на те, щоб районний центр був зв’язаний із обласним”, – зазначив Кіссе.

Прем’єр-міністр Гройсман у відповідь пообіцяв, що ремонт траси і під’їзних шляхів продовжиться у наступному року.

“Ми розпочали цього року будівництво дороги Одеса-Рені. Ми його завершимо. Що стосується фінансування, то усе, що ми могли зробити цього року – ми зробили. Ми зробимо це одним із пріоритетних проектів на 2017 рік. Ми будемо продовжувати будівництво дороги”, – зазначив Гройсман у відповідь на запитання Антона Кіссе.

Співголова партії також додав, що на відремонтованій трасі необхідно встановити вагові комплекси для вантажівок.

“Якщо ми не встановимо ваги на трасі Одесса-Рені, то вся робота, яку ми всі разом проводимо, піде на смарку. Тому я прошу в терміновому порядку дати доручення для встановлення вагів”, – зазначив Кіссе.

Нагадаємо, що кілька місяців тому жителі південних районів Одеської області вимагали від парламенту та уряду значно пришвидшити реконструкцію автомобільної траси міжнародного значення Одеса-Рені. В акції під стінами Верховної Ради та Кабміну за ініціативи партії «Наш край», взяли участь кілька сотень жителів Арцизького, Болградського, Ренійського, Саратського та Тарутинського районів Одеської області.

Учасники акції звернулися до Уряду та Верховної Ради з вимогою невідкладного проведення капітального ремонту та реконструкції міжнародної автомобільної дороги М-15 Одеса-Рені та приведення її у відповідність з міжнародними стандартами і технічними нормами.

У серпні частина ділянки на трасі була капітально відремонтована. Зараз роботи із реконструкції дороги міжнародного значення тривають.