Антон Кіссе вимагає в уряду відремонтувати обіцяні дороги на Одещині

17.04.1830776496 2077167185836883 23020912 n - Антон Кіссе вимагає в уряду відремонтувати обіцяні дороги на Одещині

Виконати свої обіцянки і відремонтувати дороги на півдні Одеської області вимагає від уряду партія «Наш край». Про це сьогодні заявив співголова партії, народний депутат Антон Кіссе на брифінгу у Верховній Раді.

За його словами, від глави уряду було отримано обіцянку розпочати ремонт і реконструкцію дороги Сарата-Арциз-Тарутине, а також Ярославець-2-Лісове в Тарутинському районі.

«Було отримано обіцянку, що глава уряду дасть необхідні доручення виконавцям і ремонт доріг буде розпочато, але на сьогоднішній день вони навіть не включені в план ремонту і реконструкції», – заявив Антон Кіссе.

Він додав, що на сьогоднішній день проектно-кошторисна документація вже підготовлена, і навіть відбулися тендери з визначення підрядника.

«Днями я побував в цих містах і селах, які відчувають величезні труднощі через відсутність доріг. Люди задавали питання не тільки мені, скільки уряду. І хочу сказати, що вони готові прямо тут, в Києві, разом зі мною, домагатися ремонту магістралей, які для цього регіону воістину є дорогою життя», – підкреслив Антон Кіссе.

Також народний депутат поінформував, що ініціативні групи вже почали збір підписів під зверненням до президента країни вплинути на цю ситуацію.

«Ще раз звертаюся на адресу Кабінету міністрів України, Укравтодору, Одеської обласної державної адміністрації про необхідність почати ремонт і реконструкцію дороги Сарата-Арциз-Тарутине, а також Ярославець-2-Лісове в Тарутинському районі», – підсумував Антон Кіссе.

Як відомо, що саме завдяки активній позиції мешканців південних районів Одеської області, які підтримали ініціативу Антона Кіссе і зібрали понад 46 тисяч підписів під зверненням до президента і прем’єр-міністра, було розпочато ремонт магістралі Одеса-Рені.