Антон Кіссе продовжує роботу по забезпеченню питною водою жителів української Бессарабії

16.01.18

DSC 0167 300x183 - Антон Кіссе продовжує роботу по забезпеченню питною водою жителів української Бессарабії

Черговий візит співголови «Нашого краю», народного депутата України Антона Кіссе в південні райони Одеської області був присвячений обговоренню з фахівцями практичних питань щодо вирішення завдання по забезпеченню населення української Бессарабії якісною питною водою. Про це повідомляє прес-служба Одеської організації «Нашого краю».

Протягом двох днів політик і представники регіонального проектно-вишукувального інституту «Укрюжгіпроводхоз», Дунайського басейнового управління водних ресурсів (ДБУВР), обласного управління водних ресурсів на місці вивчали можливі варіанти поліпшення водозабезпечення населених пунктів півдня Одеської області, повідомляє прес-служба.

«Були розглянуті як невідкладні заходи щодо поліпшення водозабезпечення міста Болград, в якому в минулому році істотно погіршилася якість водопровідної води, так і можливість вирішення стратегічних питань, що стосуються подачі дунайської води в населені пункти як мінімум шести районів півдня Одеської області», – відзначили в прес -службі.

Під час візиту Антон Кіссе нагадав, що під час обговорення державного бюджету України на 2018 рік його прохання було почуте, і з держбюджету виділено кошти, завдяки яким можна буде привести в порядок шлюзи, через які надходить вода в озера Ялпуг і Кугурлуй.

«Сподіваюся, що завдяки прийнятим рішенням якість води в озері Ялпуг в цьому році вдасться поліпшити. Подивимося, наскільки оперативно і якісно спрацюють фахівці Укрводхоза, які запевнили, що при виділенні фінансування, вони вирішать питання поліпшення якості води для забезпечення Болграда», – зазначив Антон Кіссе.

Він підкреслив, його головне завдання – це забезпечення всіх населених пунктів регіону якісною питною водою.

«Стратегічне рішення – це забезпечення всіх населених пунктів регіону якісною питною водою. Це питання не менш, а може і більш важливе, ніж будівництво доріг, і вирішити його можна тільки подавши в міста і села півдня Одещини чисту воду з річки Дунай», – підсумував Антон Кіссе.