Антон Кіссе повідомив, коли розпочнеться ремонт дороги Болград-Кубей-Городнє-Нові Трояни

29.01.19Bez nazvanyya - Антон Кіссе повідомив, коли розпочнеться ремонт дороги Болград-Кубей-Городнє-Нові Трояни

Проектно-кошторисну документацію по ремонту дороги «Болград – Кубей – Городнє – КПП Нові Трояни» можуть підготувати вже в першому кварталі поточного року. Про це на зустрічі з виборцями заявив народний депутат України від Одещини та співголова партії “Наш край” Антон Кіссе.

За словами нардепа, гроші на розробку дорогою проектно-кошторисної документації вдалося знайти за його ініціативою в державному бюджеті.

«Спільними зусиллями нам вдалося добитися виділення одного мільйона гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на дорогу Болград – Кубей – Городнє – КПП Нові Трояни, яка має величезне значення не тільки для жителів Городнього, але і для всього Болградського району. За моєю ініціативою на соціально-економічний розвиток Городнього були виділені кошти, які, завдяки розумінню і підтримці сільського голови і депутатів, вдалося направити на виготовлення ПКД даної дороги. Документацію вже замовили, і сподіваємося, що вона буде готова в першому кварталі поточного року. Залишиться знайти фінансування і приступити до ремонту», – зазначив Антон Кіссе.

Нагадаємо, на початку грудня 2018 року під час години запитань до уряду Антон Кіссе закликав прем’єр-міністра України знайти кошти на фінансування робіт з капітального ремонту дороги “Болград – Кубей – Городнє – КПП Нові Трояни”.

«Ця дорога з’єднує Україну з Республікою Молдова. Якщо подивитися на стан молдавської ділянки траси, то нам залишається лише брати приклад у молдавських колег», – підкреслив Антон Кіссе.

Відзначимо, в бюджеті 2019 року уряд України передбачив виділення 14,7 мільярда гривень на ремонт доріг місцевого значення, що на 3 мільярди більше ніж було виділено в 2018 році.