Антон Кісcе здійснив робочу поїздку по виборчому округу

29.03.17kisse1 - Антон Кісcе здійснив робочу поїздку по виборчому округу

kisse2 300x225 - Антон Кісcе здійснив робочу поїздку по виборчому округу28 березня народний депутат України Антон Кіссе побував в Арцизькому, Тарутинському та Болградському районах, де провів ряд робочих зустрічей.

В Арцизі парламентарій зустрівся з членами фракції «Нашого краю» в міськраді і преставників громадськості. На нараді обговорювалися актуальні питання міста, найгостріші з яких Антон Кіссе взяв на особистий контроль.

Також депутат зустрівся з представниками ветеринарної служби Саратського, Татарбунарського та Арцизького районів. У селі Оксамитне Болградського району було проведено нараду з трудовим колективом господарства імені Суворова, де нардеп відповів на питання працівників господарства.

Також Антон Кіссе провів особистий прийом громадян в Арцизі, Тарутине і Болграді. Основний пласт проблем, з якими зверталися жителі районів, стосувався матеріальної допомоги на лікування та допомоги з оформленням документів на землю. Люди зачепили і ряд інших питань, які Антон Кіссе або постарався вирішити на місці в телефонному режимі, або передав особистому помічникові для подальших консультацій з відповідальними чиновниками і фахівцями.

Найближчим часом нардеп планує аналогічні візити в інші райони півдня Одеської області.