Андрій Горський: уряд має негайно зупинити демографічну кризу в країні

02.12.21demografiya - Андрій Горський: уряд має негайно зупинити демографічну кризу в країні

В Україні стрімко скорочується чисельність населення, лише за період з січня по вересень цього року природне скорочення склало 282 тисячі осіб. Згідно зі статистикою, показники майже в 1,4 рази перевищують торішні, а в Запорізькій області за аналогічний період скорочення населення склало 17 тис. осіб.

Про це повідомив голова Запорізької обласної організації політичної партії «Наш край» Андрій Горський.

“За даними Головного управління статистики, у Запорізькій області кількість померлих втричі більша за кількість живонароджених. На фоні пандемії коронавірусу, що призвела до значних людських втрат, бачимо невтішну статистику – стрімке скорочення народжуваності. З нинішнім матеріальним станом українців, а особливо молодих сімей, народити та виховати дитину – справжня розкіш”, – зазначив він.

Офіційний прожитковий мінімум в країні досі є вдвічі нижчим за реальний, видатки на соціальне забезпечення зменшуються, а ціни стрімко ростуть. В пошуках роботи та можливості жити на гідному рівні багатьом доводиться виїжджати за кордон. Станом на 2021 рік на заробітках може перебувати близько 2,5-3 мільйонів українців.

“В країні назріває демографічна катастрофа, і тільки за умови активної роботи уряду вдасться стабілізувати ситуацію. Влада має створити умови для комфортного життя українців, щоб вони були впевнені не лише у своєму майбутньому, а й майбутньому своїх дітей”, – резюмував Андрій Горський.