Андрій Горський: У Запорізькій області борг із зарплат у сфері промисловості досяг 63 мільйона гривень

11.02.22zaporizhzhya zaborgovanist - Андрій Горський: У Запорізькій області борг із зарплат у сфері промисловості досяг 63 мільйона гривень

На початку 2022 року, за даними Держстату, запорізькі підприємства заборгували своїм працівникам 78,5 мільйона гривень. Як і раніше, в області лідирує сфера промисловості з боргом у 63 мільйони гривень.

Про це повідомив голова Запорізької обласної організації політичної партії “Наш край” Андрій Горський.

«В Україні на 1 січня 2022 року заборгованість із виплати заробітної плати склала понад 3,2 млрд грн. Значне накопичення боргів у сфері промисловості спостерігається не лише на території нашої області, а й у всій країні. Саме на промисловість припадає 75,1% всього боргу, а це – 2,4 млрд грн», – повідомив він.

Водночас погашення заборгованості із зарплат в області за 2021 рік показувало незначну динаміку та порівняно з 2020 р. загальний борг навіть збільшився на 4 млн грн.

«Маючи величезний промисловий потенціал, підприємства Запоріжжя та всієї країни опиняються на межі виживання та страждають від цього, насамперед, їх працівники. З початку року обсяг невиплаченої зарплати по промислових підприємствах зріс на 19%, і прямий обов’язок влади – захистити людей, які працюють на благо країни», – зазначив Андрій Горський.