Андрій Горський: Рівень життя пенсіонерів в Україні стрімко знижується через ріст цін і подорожчання «комуналки»

28.01.22zaporizhzhya pensionery - Андрій Горський: Рівень життя пенсіонерів в Україні стрімко знижується через ріст цін і подорожчання «комуналки»

За останні 5 років кількість пенсіонерів в Україні зменшилась на понад 1 мільйон. На тлі постійного зростання цін на комунальні послуги та продукти харчування у цій сумній статистиці немає нічого дивного. Рівень життя пенсіонерів стрімко знижується, хоча влада переконує нас у протилежному.

Таку думку висловив голова Запорізької обласної організації партії «Наш край» Андрій Горський.

«Хоча середня пенсія за останнє п’ятиріччя і збільшилася вдвічі, вона, як і раніше, не відповідає навіть прожитковому мінімуму. Після оплати комунальних послуг людям не вистачає навіть на елементарні необхідні продукти харчування, не кажучи про ліки, вітаміни та одяг», – зазначив він.

Виплати у половини українських пенсіонерів не сягають і 3 тис. грн на місяць. З такою сумою та копійчаними підвищеннями пенсії йдеться скоріше про виживання.

«Наше старше покоління, яке віддало довгі роки праці на благо своєї держави, заслуговує на гідний рівень життя після виходу на пенсію. Уряду потрібно переглянути політику у сфері пенсійної реформи, адже в сучасній Україні пенсіонери – найбільш вразливі і як ніхто інший потребують допомоги та підтримки»,  – повідомив Андрій Горський.