Андрій Колос, Харківщина: Упевнений, що ми отримаємо від виборців кредит довіри

20.09.15

Керівник Харківської міської організації партії «НАШ КРАЙ» Андрій Колос розповів про команду Харківської області, з якою він іде на вибори, про амбітні плани, які ставлять перед собою партійці.

Розкажіть про свою команду і ваші плани на виборах.

На виборах до міської ради наші кандидати в депутати балотуються за всіма 84 округами. До обласної ради – за всіма 120. У кожному великому місті області кандидати від «НАШОГО КРАЮ» претендують на крісло мера. Плюс у нас багато кандидатів на пости голів селищних, сільських рад.

Люди у нас амбітні. І в партію прийшли, щоб реалізувати свої навички, вміння, досвід. Тому і ставлять перед собою амбітні цілі.

Тобто, з огляду на це, ви налаштовані на високий результат. Скільки місць у радах різних рівнів планує взяти ваша команда?

Не хотілося б випереджати події і називати конкретні цифри. Але я впевнений, що ми отримаємо від виборців кредит довіри, адже кандидати від «НАШОГО КРАЮ» – дуже відомі у себе на батьківщині люди. Кожен домігся багато чого у своїй професійній діяльності. Менеджери, бізнесмени, політики, діячі культури, медицини, освіти – всі ті, кого виборці знають як людей успішних, які вміють домагатися результатів. По суті, наші кандидати в депутати представляють всі сфери діяльності в області – вони не лише з чуток знають про проблеми різних галузей, а й розуміють, як ці проблеми можна вирішити.

Ви сказали, що ваші кандидати – люди успішні у своїй професії. А що ви скажете про успіхи самої партії, яка об’єднала такі кадри?

Уявіть собі, що ми розпочали активну діяльність усього лише півтора місяці тому. І вже зараз маємо повновагі передвиборні штаби за всіма округами. До речі, від партії «НАШ КРАЙ» у виборах до органів місцевого самоврядування Харківської області братимуть участь близько 400 осіб. На мою думку, це свідчить про те, що у нас високий рівень організованості, є вміння вибудовувати кадрову роботу, хоча ми тільки формуємо серйозну команду, яка прийшла в країну надовго. Можливо, у подібне важко повірити, але в нашу молоду партію в Харківському регіоні хочуть вступити тисячі людей. І це лише початок.

Щодо якихось конкретних досягнень, то поки що ми можемо пишатися успіхами кожного члена команди окремо, але сподіваємося, що не за горами той час, коли за нас говоритимуть наші партійні справи.

Список харківської організації очолює відомий політик і громадський діяч Олександр Фельдман…

…який також бізнесмен, меценат і дуже відома людина в країні. Олександр Борисович – лідер харизматичний, може сформувати команду, захопити ідеєю, повести за собою. Але головне те, що для нього людина, загальнолюдські цінності стоять на першому місці. Вони набагато важливіші за інтереси політики, бізнесу.

Адже в чому відмінність партії «НАШ КРАЙ» від всіх інших партій країни? Тут немає вождя. Подивіться, кожна існуюча партія – це конкретне медійне обличчя, за яким йдуть іноді абсолютно невідомі особистості. Виборці практично голосують не за команду, а за одну людину, яка може бути винесена на поверхню політичного життя навіть випадково. Буває так, що прізвище у списку кандидатів у депутати нічого виборцям не говорить.

Чому ж за нього потрібно віддавати свій голос?

У нас вождизм виключено від початку. Так, є лідери, але їх декілька – це раз, а по-друге, кожен член партії «НАШ КРАЙ» є цінним сам по собі, кожен – лідер. Зі своїми поглядами, думкою, з якою потрібно обов’язково рахуватися.

Що саме ви плануєте робити після виборів насамперед?

На моє переконання, потрібно піднімати економіку регіонів. Рушієм будь-якого регіону був і залишається саме малий і середній бізнес. Ось з дерегуляції бізнесу і потрібно починати. Якщо впораємося з цими проблемами, можемо зробити дуже великий крок.