Анатолій Худяєв: Проблеми міста необхідно вирішувати разом з миколаївцями

09.10.15

Кораблебудівник, управлінець Анатолій Худяєв вважає, що робота міськради повинна бути спрямована тільки на благо людей і вирішення господарських потреб містян.

Ваше життя тісно пов’язане з Корабельним районом…

Я, можна сказати, корінний мешканець. Після закінчення Миколаївського кораблебудівного інституту отримав спеціальність інженера-механіка і прийшов працювати на завод «Океан» помічником майстра в цех №6, який спускав судна на воду. Доріс до старшого майстра. У цьому мені допомогли мої наставники: начальник цеху, майстри, які мене вчили.

Потім за сімейними обставинами змушений був виїхати з родиною до міста Фрунзе – там працював на машинобудівному заводі начальником цеху майже три роки. У початку 1982 року повернувся до Миколаєва на завод «Океан».

І тут розпочалася нова сторінка вашої біографії…

Абсолютно правильно. Мене запросили на роботу до районного комітету партії Корабельного району. Працював інструктором, завідувачем оргвідділу, а з 1987 року – першим заступником голови Корабельного виконкому. Там також пройшов хорошу школу, було в кого вчитися.

Наступний етап моєї діяльності пов’язаний з Миколаївським глиноземним заводом – відділом зовнішньоекономічних зв’язків. Це був новий напрям, тому мене направили до Москви – осягати премудрості менеджменту в Академії народного господарства заочно. Через два роки отримав на ті часи новаторський диплом за спеціальністю «менеджер зовнішньоекономічної діяльності».

У 1993–1998 роках зайнявся бізнесом – створив будівельне підприємство, в якому працювало близько 100 осіб. Це була нова для мене сфера діяльності, але справи пішли успішно, оскільки в попередні роки я накопичив достатньо досвіду і знань, які допомогли мені ефективно організувати і розвивати власну справу.

У 1998 році міський голова Анатолій Олійник запросив вас на роботу в органи місцевого самоврядування. У важкі 90-ті роки ви набули досвіду управління містом, який, безсумнівно, стане в пригоді і в наш кризовий час…

Я з глибокою повагою і теплотою згадую про цю людину – з ним було приємно і продуктивно працювати. Без перебільшення скажу: це велика людина – він багато чому мене навчив, його науку я ціную і завжди використовую методи його роботи у своїй діяльності, у взаєминах з людьми. Ми працювали з Олійником близько трьох років – я був одним із заступників міського голови, головою Корабельного райвиконкому.

Господарські проблеми Корабельного району вам відомі як нікому іншому…

У мене ріднішого району немає. З Корабельним пов’язано кращу половину життя: тридцять років мешкаю в квартирі по вулиці Ленінградській. І всі ці роки бачив, як розвивається район, які у нього проблеми. Особисто знаю багатьох мешканців – сусідів, працівників заводу «Океан».

Упевнений, що, маючи досвід роботи, якого я набув за багато років, зможу організувати роботу в різних напрямах і брати активну участь у покращенні життя району, міста і миколаївців. Спільними зусиллями, за підтримки мешканців району, ми зможемо впоратися з поставленими завданнями.

А чому ви висунули свою кандидатуру від партії «НАШ КРАЙ»?

Я людина позапартійна, але мені імпонують цілі й завдання цієї партії та програма розвитку міста Миколаєва, яку вона пропонує. Я згоден з багатьма положеннями програми. Розумію, що міська рада – це колегіальний орган, тому готовий ставати в одну упряжку з депутатами для роботи на благо мешканців міста.

Повністю згоден з нашим мером Юрієм Гранатуровим, який вважає, що міськрада – це орган, який повинен бути поза політикою і всю його роботу має бути спрямовано тільки на благо людей і на вирішення господарських потреб городян. У місті повинно бути комфортно, приємно, спокійно жити. Партія «НАШ КРАЙ» висунула кандидатами в депутати міськради відомих і шанованих миколаївців: директорів шкіл, головних лікарів лікарень, господарників, які давно займаються життєзабезпеченням і благоустроєм міста. Це та переконлива команда, яка користується авторитетом, тому здатна спільно вирішити багато питань.

Як ви збираєтеся вибудовувати свою депутатську діяльність у разі перемоги?

Обов’язково займуся благоустроєм Корабельного району – від посадки зелених насаджень до відкриття футбольних полів для молоді. Збираюся приділити більше уваги дорогам – асфальтування внутрішньоквартальних проїздів, ремонту під’їздів, впорядкуванню прибудинкових територій, ремонту дахів і утепленню будинків. Хочу після себе залишити район чистим, затишним, оновленим, залишити добру пам’ять про своє депутатство у серцях людей.