Анатолій Юрченко отримав почесну відзнаку від Херсонської облради

20.08.2120 08 herson - Анатолій Юрченко отримав почесну відзнаку від Херсонської облради

Напередодні 30-ї річниці Незалежності України Анатолій Юрченко отримав почесну відзнаку Херсонської облради і ОДА «За заслуги перед Херсонщиною». За таке рішення проголосував депутатський корпус Херсонської обласної ради.

З нагоди річниці Незалежності України Херсонська обласна рада прийняла рішення про відзначення 10 земляків, які зробили значущий внесок в розвиток і становлення України через призму Херсонщини.

На тому, щоб включити кандидатуру Анатолія Юрченка до списку видатних постатей області, наполягла саме фракція «Наш край». 30 років тому він був серед тих, хто особисто голосував за Акт проголошення Незалежності України.

Трудова діяльність Анатолія Петровича тісно пов’язана із Херсонською областю. В далекому 1973 році він працював на посаді головного зоотехніка радгоспу ім. Покришева Голопристанського району. З 1976 р. — головним зоотехніком Херсонського радгоспвинтресту. З 1990 по 1992 рр. — був народним депутатом Верховної Ради України I скликання від Скадовського виборчого округу, членом Комісії ВР з питань АПК.

Працював головою ради та виконкому Голопристанської районної Ради народних депутатів Херсонської області, представником Президента України, радником голови Херсонської обласної ради народних депутатів, головою правління ВАТ «Облагропостач», головою Херсонської обласної ради XXIV скликання та головою Херсонської ОДА, Надзвичайним і Повноважним послом України в Азербайджані.

Сьогодні Анатолій Петрович продовжує працювати на Херсонщину на посаді директора Чорноморського біосферного заповідника НАН України. Бажаємо йому й надалі невичерпних сил та енергії в плідній праці на благо нашого краю!

20 08 herson2 - Анатолій Юрченко отримав почесну відзнаку від Херсонської облради