Альтернатива державній медицині: Кормишкін готовий взяти в оренду Миколаївську «інфекційку»

16.11.21infekczija - Альтернатива державній медицині: Кормишкін готовий взяти в оренду Миколаївську «інфекційку»

Голова фракції партії “Наш край” у Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін заявив, що готовий взяти в оренду КНП “Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб” на три роки. Про це він написав у своїй соціальній мережі Facebook.

Таке рішення, на його думку, допоможе розвантажити обласний бюджет, створити альтернативу державній медицині та перенаправити заощаджені кошти на інші лікувальні заклади області. До того ж, зазначає Юрій Кормишкін, головний лікар «інфекційки» Світлана Федорова неодноразово повідомляла, що фінансування лікарні недостатнє.

“Передача КНП “Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб” – це крок, який дозволить усім нам зняти навантаження з обласного бюджету та надати суспільству альтернативу державній медицині у лікуванні Covid-19″, – підкреслив голова фракції «Наш край».

Крім цього, на його думку, такий крок допоможе знизити градус пристрастей навколо «інфекційки», а також припинить тиск на головного лікаря Світлану Федорову і медичний персонал закладу. Нещодавно депутат уже вдруге перехворів на Covid-19 і на власні очі побачив, яким чином на персонал лікарні здійснюють тиск перевіряючі органи.

«Поки я лежав у лікарні, був свідком двох міністерських перевірок та особисто бачив той негатив, з яким  зіткнувся колектив КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» та Світлана Федорова. Я помітив тиск, який зазнає лікувальний заклад, лікарі та пацієнти, і наскільки наша країна досі не змогла належним чином забезпечити лікарні найнеобхіднішим для боротьби з цим страшним вірусом… Такий експеримент, на мій погляд, зможе, нарешті, розв’язати конфлікт, який виник навколо цієї лікувальної установи. Лікарі зможуть спокійно виконувати свою роботу, а всі пацієнти продовжать отримувати якісне медичне обслуговування», – написав Юрій Кормишкін.

Він офіційно попросив голову Миколаївської обласної ради Ганну Замазєєву передати це питання на розгляд депутатів та громадськості. Юрій Кормишкін обіцяє, що готовий взяти на себе повне забезпечення «інфекційки» та медичного персоналу.

«Я готовий взяти в оренду, повністю забезпечити цей лікувальний заклад на термін, скажімо, три роки, не змінюючи профільне призначення лікарні та зберігаючи всі робочі місця, виплату заробітної плати з «ковідними» надбавками в 300%, щоб продовжити лікування хворих на Covid – 19 у приватному порядку», – додав він.

Юрій Кормишкін зазначає, що депутатам необхідно розглянути це рішення перед ухваленням бюджету області на 2022 рік.