Олександр Синенко, Херсонщина: Ми зможемо, ми переможемо!

07.10.15

Успішний підприємець, засновник і директор чималого сільгосппідприємства, громадський діяч, голова районної організації Асоціації фермерів та приватних землевласників України, колишній голова депутатської групи, нинішній депутат Голопристанської районної ради, кандидат у депутати Херсонської обласної ради по виборчому округу №20 Олександр Синенко розповів, чому приєднався до партії «НАШ КРАЙ».

Розкажіть, будь-ласка про себе.

Я народився в селі Чулаківка Голопристанського району Херсонської області, тут живу, тут і працюю. Я корінний чулаківчанин – звідси кілька поколінь моїх дідів і прадідів, моя дружина та її батьки – також з Чулаківки. Закінчив Херсонський державний технічний університет, за фахом – інженер-економіст. Після закінчення вишу починав свою трудову діяльність у колгоспі. Потім спробував себе у приватному бізнесі. Вважаю, що «зайвих» знань не буває, тому продовжив навчання в Аграрному університеті, наразі я там навчаюсь в аспірантурі за спеціальністю «фінанси та менеджмент».

Як давно працює ваше підприємство? З чого починали, чим займаєтеся зараз?

Приватне підприємство «Александр А. Синенко» починалося з десяти гектарів орендованої землі. Зараз підприємству 15 років, і на сьогодні ми обробляємо вже 1500 га. В ПП «Александр А. Синенко» працює близько 200 людей, причому, офіційно працевлаштованих, з усіма соціальними виплатами. З гордістю можу сказати, що підприємство є прикладом ефективного господарювання та високотехнологічного вирощування картоплі, томатів, баштанних, овочевих та злакових культур.

Займаємося також перевезеннями вантажів. Якщо свій початковий механізований парк ми збирали буквально з металобрухту та списаної техніки, то зараз це сучасний, дуже гарний автопарк з 15 автівок, серед яких є й зовсім нові імпортні вантажівки.

Чому ви приєдналися саме до цієї політичної сили?

Я – людина пряма, деякі кажуть, що занадто «принципова», але я звик називати речі своїми іменами: якщо біле – то це біле, якщо чорне – то чорне. Свого часу я тому і вийшов із «Батьківщини», п’ять років тому, бо не «зійшовся думками» з місцевими керівниками й відверто висловив усе, що про них думав.

Слава Богу, наші люди вже змінилися, і не хочуть більше жити за будь-якою вказівкою зверху. Тим більше що ні до чого хорошого це досі не привело. Тому потрібно по-іншому будувати наше життя, шукати інші варіанти розвитку суспільства, створювати нові політичні сили, залучати до управління найкращих фахівців-практиків.

На Херсонщині живе моя родина, тут батьківщина з малої та великої літери. Нікуди виїжджати я не збираюся, бо тут все наше життя. Тут ходять до школи мої діти, тут живуть мої батьки. Звісно, я хочу, щоб наше село було багатим і впорядкованим, хочу, щоб рідна земля процвітала. Тому – «НАШ КРАЙ». На мій погляд, «НАШ КРАЙ» – це дуже вдале поєднання демократичних принципів та господарчого підходу до справ. Я звик діяти, і в інших людях ціную здатність не балакати, а щось робити. Команда у нас хороша, тому – ми зможемо, ми переможемо!

А ви самі вже щось зробили для покращення життя в рідному селі?

Звичайно. Завжди намагаюсь допомогти. Наприклад, ми виділили гроші на ремонт та скління сучасними вікнами загальноосвітньої та музичної шкіл у Чулаківці, відремонтували ФАП. Разом з іншими нашими підприємцями спонсоруємо футбольну команду села, допомагаємо клубу картингістів, підтримуємо нашу гордість – команду з пляжного волейболу. До речі, наші дівчата неодноразово ставали чемпіонками України, займали гідні місця на чемпіонаті Європи.

Допомагаємо з різними побутовими проблемами нашим ветеранам: дрова розпиляти, город скопати, сміття вивезти… кому що потрібно. Допомогли закупити костюми для самодіяльних колективів нашого будинку культури.

Підтримуємо всі сільські заходи в Чулаківці, допомагаємо також територіальним громадам Нової Збур’ївки, Старої Збур’ївки і Нововолодимирівки, Доброкиївки. Допомагаємо школам та дитячим садкам всього району з продуктами харчування: картопля, овочі, те що вирощуємо. Загалом, багато чого робимо.