Активісти партії «Наш край» привели до ладу перлину Чернігівській області містечко Седнів

20.04.16

Представники чернігівського осередку партії «Наш край» та працівники «Чернігівобленерго» об’єднались для проведення весняного суботника в місті Седнів до Дня охорони навколишнього середовища.

Спільними зусиллями представників партії «Наш край» та активних жителів міста було прибрано територію навколо Кам‘яниці Лизогуба, розчищені парослі та проведено озеленення. А от наскільки довго збережеться ефект – залежить від відповідальності седнівської громади.

Для найменших помічників також знайшлося заняття — партія  «Наш край» заохотила  малечу  екологічними іграми та веселими розвагами.

«Для того щоб стимулювати діток приймати участь в суботнику, після прибирання ми влаштували для них свято з батутом і солодкою ватою. Щоб відствяткувати цю подію», — відмітила  Ольга Чередник, голова фракції «Наш Край» в чернігівській облраді

«Территория очень загрязнена, много мусора, а рядом школа. Поэтому совместно с партией «Наш край» мы решили убрать эту территорию — говорить Сергій Шульженко, технічний директор ПАТ «Чернігівобленерго».