Активісти «Нашого краю» вчилися контактувати з виборцями

28.03.18DSC 0178 - Активісти «Нашого краю» вчилися контактувати з виборцями

Контактувати з виборцям та налагоджувати ефективну комунікацію навчались активісти “Нашого краю” на тренінгу у Чернігові. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної організації “Нашого краю”.

Повідомляється, що захід відбувся в рамках проекту “Школа партії” та зібрав майже 30 учасників з усіх куточків Чернігівщини.

За словами представника центрального апарату партії Валерія Кліименко, “Наш край” у міжвиборчий період приділяє значну увагу навчанню своїх партійців та активістів.

«Партія «Наш край» в Україні має вагомий вплив. За два з половиною роки вона тримає результат, працює в усіх областях. Ми посідаємо серед інших партій четверте місце за кількістю депутатів місцевих рад», – зауважив Валерій Клименко.

Керівник виконкому обласної організації «Наш край» Юрій Музика підкреслив важливість навчань для представників й активістів партії, адже це не тільки отримання нових знань, відпрацювання практичних навичок, а й обмін досвідом, налагодження ефективної комунікації між представниками районних партійних осередків.

Учасники заходу дуже позитивно оцінили його проведення. Так, керівник виконкому Бахмацької районної організації партії «Наш край» Віктор Герасько поділився, що такі семінари дозволяють більш ефективно працювати та залучати нових прихильників до партії.