Активісти «Нашого краю» у Новгород-Сіверському працюють над розбудовою партії

14.06.18

Представники партії «Наш край» у Новгород-Сіверському працюють над розбудовою партійної структури, зокрема, над активізацією діяльності первинних партійних осередків. Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Музика.

За його словами, близько 30 активістів «Нашого краю» у Новгород-Сіверському районі стали учасниками тренінгу на тему: «Організація роботи партійного осередку».

“Під час зустрічі учасники ознайомилися із особливостями налагодження контактів із виборцями, інформування про діяльність партії, роботи у міжвиборчий період, шляхами вирішення нагальних проблем життєдіяльності своєї громади. Особлива увага приділялася залученню жителів громад до соціальних проектів партії”, -зазначив Юрій Музика.

Він наголосив, “Наш край” має значний досвід реалізації соціальних партійних проектів.

«У громадах Чернігівщини ми маємо досвід реалізації низки соціальних партійних проектів, спрямованих на розвиток спорту й організацію дозвілля у населених пунктах, покращення благоустрою тощо. Переконаний, що такі заходи ми проведемо спільно і в Новгород-Сіверському та селах району», – зауважив він.

Керівник Новгород-Сіверського партійного осередку Віра Бондаренко подякувала за проведення семінару і висловила впевненість, що завдяки спільним зусиллям робота представників партії активізується.