Активісти “Нашого краю” навчаються у Вроцлаві будувати ефективну комунікацію між місцевою владою та політичними партіями

25.10.16photo 2016 10 25 14 46 08 - Активісти “Нашого краю” навчаються у Вроцлаві будувати ефективну комунікацію між місцевою владою та політичними партіями

Про  європейський досвід побудови дієвої системи комунікації на всіх рівнях співпраці органів місцевої влади, політичних партій та громадянського суспільства дізнаються активісти “Нашого краю” в рамках поїздки до Польщі.

На зустрічі у Вроцлаві із Яном Вайсом, заступником директора Бюро міжнародного співробітництва, наші активісти обговорювали, як зацікавлювати мешканців міста у мистецтві, і як це впливає на розвиток культурної столиці Європи-2016.

Вони розповідають, що у Польщі інвестувати у молодіжні ініціативи починають іще тоді, коли молодь вчиться у старших класах. Для них створюються спеціалізовані бізнес-інкубатори, де польська молодь вчиться реалізовувати власні проекти. Таким чином іще у школі поляки визначаються із тим, чим вони хочуть займатись у майбутньому.

Вроцлав також є одним з найуспішніших міст Польщі.  Учасники поїздки під час зустрічі із представниками Агенції розвитку вроцлавської агломерації обговорювали стратегію розвитку міста і те, чим досвід Польщі корисний для українців.

Активісти та учасники програми у Польщі зустрілись з головою Вроцлавської міської ради – паном Яцеком Оссовскі, та відвідали презентацію проектів Європейської культурної столиці.

Організатор поїздки – IRI.