Актуальні питання місцевої громади обговорили в Борзні

05.04.21

Продовжуються зустрічі депутатів Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» у громадах регіону. Депутати Сергій Баришовець (голова обласної партійної організації) та Валерій Колоша відвідали Борзнянську громаду, де поспілкувалися із місцевими жителями і депутатами міської ради. Спільно вони обговорили перспективи розвитку громади, актуальні питання її життєдіяльності, проблеми, що хвилюють людей на цій території.

За словами Сергія Баришовця, жителі Борзнянської громади, що налічує понад 20 населених пунктів, потребують вирішення питань ремонту доріг місцевого значення, покращення вуличного освітлення, особливо у сільських населених пунктах, поліпшення якості зв’язку, доступу до інтернету і якісної питної води. Загалом, ці питання важливі для багатьох громад нашого регіону, зазначають у «Нашому краї» на Чернігівщині.

«Є і суто місцеві проблеми. Так, у Борзні громада відмовилася брати на баланс будинок культури, що раніше перебував у підпорядкуванні районної ради. Працівників звільнили навіть без виплати заробітної плати. Якщо йдеться про звільнення – мають бути дотримані всі норми трудового законодавства», – наголосив Сергій Баришовець. На його думку, звільнені працівники мають через суд відновлювати справедливість.

Валерій Колоша зауважив, що за зверненнями жителів Борзнянської громади будуть підготовлені відповідні депутатські звернення і запити. Також він підкреслив, що вкрай необхідно мати хороший діалог із жителями громад, аби оперативно й результативно реагувати на звернення і пропозиції місцевих жителів. Над цим питанням наполегливо працюють депутати від «Нашого краю».

borzna 2 - Актуальні питання місцевої громади обговорили в Борзні