Фельдман: Успішна благополучна країна складається з благополучних регіонів

27.08.15

Виступ Олександра Фельдмана

на Форумі регіональних лідерів «НАШ КРАЙ»

27 серпня 2015

м. Київ

Олександр Фельдман, народний депутат України 4-х скликань,

Президент Міжнародного благодійного фонду,

Президент Асоціації національно-культурних об’єднань України,

Засновник Міжнародного інституту прав людини, протидії ксенофобії та екстремізму.

Шановні друзі!

У цій залі зібралися однодумці. Люди, які віддають перевагу не словам, якими б вони красивими і правильними не були, а реальним справам. У багатьох з нас з вами за плечима є певний досвід участі у різних політичних проектах. І думаю, не помилюся, коли скажу, що більшість із нас відчували певне розчарування від того, що в мега-партіях, незалежно від того, чи опозиційними вони були чи партіями влади, інтереси нашого рідного краю часто знаходилися на периферії. Ми були заручниками внутрішньопартійної боротьби, настроїв і коливань вождів, витрачали дорогоцінний час і сили на відпрацювання завдань з центру. А тим часом наші земляки чекали від нас зовсім іншого: розвитку району, міста, області. І тут обдурити людей неможливо.

Я представляю Харківщину. Область з дивовижною, прекрасною історією, область з величезним потенціалом і найкращими на землі людьми. Упевнений, так може сказати про свій регіон кожен з нас. Знаєте, що відрізняє «НАШ КРАЙ» від безлічі інших партійних проектів: у нас немає «партійного даху» у звичному розумінні, «даху», за яким можна сховатися і відсидітися. У нас немає одного «партійного боса», на якого можна «списати» всі невдачі і прорахунки. Але у нас є найпотужніші інструменти – віра, надія і любов. Віра в себе, у своїх однодумців. Надія на те, що всі наші плани на користь наших земляків стануть реальністю, а не залишаться лише красивими виборчими слоганами. І найголовніше – любов. Любов до рідного краю, нашого краю.

Нас у Харківській області більшає з кожним днем. Сьогодні «НАШ КРАЙ» у нашій області – це тисячі однодумців, серед яких мери малих міст, голови сільрад, депутати обласної, міської та районних рад, керівники підприємств, підприємці, представники науки, культури, освіти. Я міг би довго перераховувати їхні прізвища, але, природно, це мало що може сказати присутнім у цій залі. Зате ці люди добре відомі нашим харківським громадам. Це – команда професіоналів – патріотів рідного краю, які користуються довірою і повагою.

Попереду у нас складний час. Я думаю, мало у кого існують ілюзії, що майбутня кампанія буде простою. Але я вірю в успіх, тому що «Наш край» – це партія прагматиків. Партія тих, хто виступає за здоровий регіональний егоїзм. А успішна благополучна країна складається з успішних і благополучних регіонів. І в цьому запорука процвітання та єдності України.

Сьогодні відбувся форум регіональних лідерів, які вирішили йти на вибори від партії «Наш Край». Участь у форумі взяли 62 мери і 500 регіональних лідерів.