На конкурс “Працюю на благо нашого краю” надійшло 7 проектів

07.04.17

7 проектів надійшло на конкурс «Працюю на благо нашого краю», що проводився серед депутатів «Нашого краю» у Носівській ОТГ на Чернігівщині. Про це повідомив представник партії “Наш край” Юрій Музика.

За його словами, майже всі проекти стосуються створення та впорядкування місць дозвілля та відпочинку Носівської ОТГ.

“Територіально п’ять проектів стосуються міста Носівка і два – селища Володькова Дівиця. Депутати разом з представниками громади пропонують створити парк відпочинку зі встановленням дитячого і спортивного майданчиків, виконати благоустрій центрального ринку, реконструювати хокейний майданчик відкритого типу у Носівці, зробити вуличне освітлення на одній із вулиць Володькової Дівиці та закласти сад у цьому селищі”, -зазначив Юрій Музика.

Він наголосив, що всі проекти підтримані місцевими жителями.

«Важливо, що ці ідеї запропонували люди, а отже, кожна з них має право на втілення і ми не виключаємо пошуку інших можливостей для їхньої реалізації», – зазначив Юрій Музика.

Він додав, що конкурсна комісія визначить переможця конкурсу, який отримає 50 тисяч гривень на реалізацію проекту.

Як повідомлялося раніше, ініціатором й організатором проведення конкурсу «Працюю на благо нашого краю» виступила Чернігівська обласна організація політичної партії «Наш край». Конкурс започатковано з метою продемонструвати ефективну роботу депутатів в сфері соціального, економічного та культурного розвитку Чернігівщини.

Обов’язковою умовою конкурсу є підтримка проектів місцевими жителями.

Для проведення першого конкурсу обрано Носівську громаду, де «Наш край» у місцевій раді представляють 16 депутатів.