2,5 млн. пенсіонерів не повинні закривати фінансову діру Пенсійного фонду країни, – Юрій Гранатуров

28.02.17.И. Гранатуров - 2,5 млн. пенсіонерів не повинні закривати фінансову діру Пенсійного фонду країни, - Юрій Гранатуров

Рішення Уряду закрити за рахунок пенсіонерів фінансову діру Пенсійного фонду України, призведе до погіршення соціального становища самої незахищеної частини населення нашої країни – людей пенсійного віку. Про це заявив співголова партії «Наш край» Юрій Гранатуров, коментуючи останні заяви міністра соціальної політики про те, що в недалекому майбутньому пенсіонери будуть вибирати з двох варіантів – або працювати далі і згодом отримувати «велику» пенсію, або відразу отримувати пенсію, але не мати можливості працювати.

«Сьогодні в Україні з 12,5 млн. пенсіонерів, половина отримує мінімальну пенсію, яка становить 1247 грн. Будемо чесними, ця пенсія – мізер, за який прожити нормально неможливо. У більшості пенсіонери, незважаючи на стан здоров’я і похилий вік, йдуть на роботу через безвихідь, а не тому, що дуже цього хочуть. Це саме ті люди, які у важкі часи захищали нашу країну, звільняли її. Саме вони побудували в нашій країні майже все: житло, соціальні об’єкти, лікарні, школи, все, чим ми користуємося сьогодні. І перед ними в нас набільший борг», – зазначив Юрій Гранатуров.

Співголова партії переконаний, що соціальна політика повинна бути жорстко прив’язана до реального рівня життя людей та бути справедливою.

«Це наші батьки і матері, бабусі і дідусі. І у тих чиновників і політиків, у яких матеріально все гаразд, і, відповідно, у їхніх літніх родичів теж і розмір пенсії їх не дуже турбує, повинні думати не тільки про своїх рідних, а й про мільйони людей похилого віку, які перебувають на межі виживання», – підкреслив Юрій Гранатуров.

Партія «Наш край» заявила свою позицію у Верховній Раді України і направить на розгляд пакет пропозицій щодо пенсійної реформи, у якому справедливість буде головним принципом.