29.08.20

“Відстоювати інтереси громади”, – під таким гаслом у Херсоні відбулася презентація херсонської обласної політичної партії НАШ КРАЙ. Лідер партії в області Віталій Булюк наголосив на впровадженні стратегії розвитку регіону, як ключовій задачі, з якою НАШ КРАЙ йде на місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня.

План дій розвитку України партія виклала у програмі, яку презентують на Всеукраїнському з’їзді 3 вересня. Утім, деякі акценти херсонський політик розставив: для міст – це житлово-комунальне господарство, аграрна галузь, як головна для Херсонщини, а також медична і освітянська, як головні для країни, в цілому.

На зустріч із партійним активом прибув співголова партії НАШ КРАЙ Олександр Мазурчак. Він підкреслив, що партія не орієнтована на одного лідера і що за 5 років роботи не мала жодного корупційного скандалу. Також відзначив, що під своє крило НАШОМУ КРАЮ вдалося зібрати професіоналів і господарників, що зробило союз монолітним.

Під час урочистостей вручили партійні квитки новим членам, серед яких херсонці, депутати міськради Ольга Маренчук та Юрій Климентенко.

Свою позицію йти на вибори спільно із херсонською командою НАШОГО КРАЮ

висловили ряд людей, відомих в області своїми справами, серед них Ірина Сокур, головний лікар Херсонського обласного онкодиспансеру.