100 днів діяльності Чернігівської обласної ради: «Наш край» відстоює принципи законності

18.03.21muzyka 2 - 100 днів діяльності Чернігівської обласної ради: «Наш край» відстоює принципи законності

Заступник керівника фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Юрій Музика взяв участь у програмі «UA: Чернігів», присвяченій підсумкам 100 днів діяльності Чернігівської облради.

За словами Юрія Музики, депутати від чотирьох фракцій продовжують відстоювати принципи законності у судовому порядку, наголошуючи, що на першій сесії обласної ради у процесі голосування за керівництво обласної ради відбулося грубе порушення законодавства.

«Упродовж 100 днів діяльності депутати нашої фракції проводили прийоми громадян, працювали в округах, спілкувалися з виборцями, робили відповідні звернення щодо вирішення проблемних питань, напрацьовували пропозиції до програм, що будемо вносити на розгляд обласної ради», – сказав він. Зокрема, Юрій Музика наголошує про необхідність розгляду наступної сесії питань подальшої роботи Чернігівської, Ніжинської та Прилуцької центральних районних лікарень і відповідних центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Серед проблемних питань, що потребують вирішення депутатами озвучено також дефіцит обласного бюджету, передача лісів райагролісгоспів територіальним громадам, раціональне використання комунального майна.

На думку Юрія Музики, саме ефективне використання комунального майна обласної ради (не продаж, не дерибан, а саме використання!) має стати джерелом наповнення обласного бюджету. Щодо передачі лісів громадам, то у цьому питанні «Наш край» займає послідовну позицію з 2016 року і наголошує, що земля, ліси, майно на території громад має належати саме громадам.

«Подальша діяльність обласної ради має вибудовуватися на засадах законності, і цей принцип є обов’язковим для всіх не залежно від займаних посад і партійної приналежності», – підсумував Юрій Музика.