10 років в місцевому самоврядуванні, — «Наш край» вітає Людмилу Дромашко з професійним ювілеєм

23.08.18

«Наш край» вітає Первомайського міського голову Людмилу Дромашко з 10-річним ювілеєм служби в органах місцевого самоврядування.

Людмила Григорівна з тих людей, яких можна по праву назвати професіоналами. Все своє життя пропрацювала на керівних та провідних посадах. Близько 30 років свого життя віддала роботі на заводі «Фрегат», де працювала провідним економістом, начальником планово-економічного управління, заступником директора підприємства, а, з часом, і заступником голови правління з економіки та фінансів.

З 1998 року розпочалась для Людмили Григорівни депутатська робота. 10 років Людмила Дромашко відстоювала інтереси своїх виборців в сесійній залі Первомайської міської ради. В 2008 році їй випало об’єднати вже весь депутатський корпус, ставши секретарем ради, в.о. міського голови.

Лідерські якості та величезний управлінський досвід, сумлінний професійний підхід до господарювання містом привели Людмилу Дромашко на посаду міського голови. З грудня 2008 року по теперішній час Людмила Григорівна очолює Первомайськ.

20 років активної діяльності в системі місцевого самоврядування, з них 10 років – на керівних посадах. Два значних ювілея, з чим ми і вітаємо міського голову м. Первомайськ, обраного від партії «Наш край», Людмилу Григорівну Дромашко.

Зичимо міцного здоров’я, наснаги, витримки та успіху на подальшому життєвому як особистому, так і професійному шляху!