Зимова казка дітям від “Нашого краю”

22.02.21

Екскурсія для дітей із родин учасників АТО/ООС та школярів із соціально вразливих категорій с. Кучинівка до мальовничого комплексу відпочинку «Бреч» відбулася за ініціативи депутата Сновської міської ради від партії «Наш край» Павла Солодовника.

Діти мали нагоду помилувалися неповторною архітектурою і красою «Бречі», почастуватись тістечками та чаєм.

Також юні кучинівці відвідали дитячий розважальний комплекс. Старшокласники зіграли в боулінг, а молодші учні – розважалися в комплексі «Маленький поні».

Школярі залишилися дуже задоволені екскурсією та із неймовірно позитивним настроєм повернулися додому!

До організації заходу також долучилися народний депутат України Максим Зуєв, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, перший заступник Сновського міського голови Павло Мірошниченко та багато інших земляків. Павло Солодовник висловив вдячність усім за допомогу в організації змістовного дозвілля для юних жителів Кучинівки.

«Хочеться подякувати всім тим, без кого б ця дивовижна морозяна екскурсія не відбулася! В пріоритеті – організація екскурсій та мотиваційних поїздок для всіх учнів села. Діти повинні всебічно розвиватися, надихатися і головне – бути щасливими!!!», – написав у себе на сторінці в Facebook Павло Солодовник.

photo 2021 02 22 16.21.28 - Зимова казка дітям від "Нашого краю" photo 2021 02 22 16.21.25 - Зимова казка дітям від "Нашого краю"