Зрив виборів у Маріуполі – спроба відібрати голоси у «Нашого краю», – заява партії

25.10.15

Зрив виборів у Маріуполі – це наслідки намагання занизити результат «Нашого краю» та інших політичних сил. Про це йдеться у заяві партії.

«Вибори у Маріуполі зірвано через спроби сфальсифікувати їхній результат та занизити відсоток партії «Наш край» та інших політичних сил. Зокрема, про це свідчить той факт, що до бюлетенів нашими опонентами навмисно було внесено спотворені дані, що стосувалися саме «Нашого краю», – наголошується у заяві партії. – Зауважимо, наша партія та інші політичні сили неодноразово наголошували на необхідності друку виборчих бюлетенів для Маріуполя на незалежному підприємстві, однак їх звернення залишилися без відповіді».

За словами міського голови Маріуполя, лідера міського організації партії «Наш край» Юрія Хотлубея, міська влада була повністю готова до проведення виборів у місті. «Я не можу давати правову оцінку цій ситуації, однак очевидно, що у зриві виборів є зацікавлені сторони. У «Нашого краю» високий рейтинг у Маріуполі, тому у такий спосіб певні сили намагаються не допустити справедливого волевиявлення громадян», – зазначив він.

Партія «Наш край» наполягатиме на внесення змін до законодавства, які б дозволили провести вибори у Маріуполі не пізніше другого туру мерських виборів – 15 листопада 2015 р.

Як стало відомо раніше, станом на 8 годину ранку 25 жовтня виборчі дільниці у Маріуполі не відкрилися для голосування через відсутність бюлетенів, в яких раніше було виявлено помилки. Зокрема, замість партії «Наш край» у виборчому бюлетені під номером 4 була вказана інша політична сила.