Жителі південних районів Одеської області вимагали у парламенті відремонтувати дороги

18.05.18

Відремонтувати дороги в Одеській області вимагали сьогодні у Верховній Раді у керівництва країни жителі Арцизького, Тарутинського і Саратського районів. Про повідомив співголова партії «Наш край», народний депутат Антон Кіссе.

За його словами, що проблема незадовільного стану доріг в південних районах Одеської області залишається однією з найгостріших і багато місцевих жителів готові йти на радикальні заходи для залучення уваги керівництва країни до ремонту інфраструктури.

«У людей вже накипіло, і вони делегували своїх представників до Верховної Ради, щоб в черговий раз донести до депутатів, Президента і уряду про існування проблеми. Південні райони Одеської області населені близько 120 тисячами представників різних національностей, які працюють на землі і займають лідируючі позиції щодо щорічного збору врожаю. Разом з тим, стан доріг, м’яко кажучи, далекий від задовільного», – підкреслив Антон Кіссе.

У свою чергу, представник від Саратського району Вікторія Йожіца закликала керівників країни надати допомогу в ремонті доріг і звернула увагу на зростання на півдні області соціальної напруженості через існування даної проблеми.

«У Тарутинському районі проживає терплячий народ і протягом декількох років ми чуємо одні лише обіцянки, які не реалізуються на практиці. Терпіння вичерпалося, і місцеві жителі почали збирати підписи під зверненням до Президента і прем’єр-міністра з проханням відремонтувати дороги. Вісім тисяч жителів нашого району поставили свої підписи під зверненням», – зазначила вона.

Нагадаємо, жителі трьох південних районів Одеської області почали збір підписів під зверненням до Президента і прем’єр-міністра із закликом відремонтувати дороги «Болград-Червоноармійське-Арциз-Сарата» на ділянці Сарата – Арциз, КПП «Серпневе»-Тарутіно-Арциз-Татарбунари на ділянці Арциз-Тарутине і «КПП «Лісне»- КПП «Малоярославець Перший», а також спорудити об’їзну дорогу Ганнівка-Єлизаветівка-Лісове.